-
WIG MAKING CLASS(BRING YOUR OWN PRODUCTS)Pay for class a week before you class date
Regular price $650.00 USDRegular priceUnit price perSale price $650.00 USD -
WIG MAKING CLASS(COMES WITH EVERYTHING) Pay for your class a week before your class date
Regular price $1,300.00 USDRegular priceUnit price perSale price $1,300.00 USD